Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff
Tema Fundit
» Lojra te Ndryshme
Sat Dec 12, 2009 9:09 pm nga The Knitter

» Foto te qenve
Thu Nov 12, 2009 9:10 pm nga The Knitter

» LoogTecH Free MP3
Thu Jul 30, 2009 1:44 pm nga The Knitter

» Foto qesharake
Sun Jul 05, 2009 12:09 am nga T-TeeXX

» Cili eshte sporti i juaj i preferuar
Fri Jul 03, 2009 8:10 pm nga T-TeeXX

» All in 1 nga AngeL
Fri Jul 03, 2009 7:57 pm nga T-TeeXX

» LoogTecH Wallpaper
Fri Jul 03, 2009 7:56 pm nga T-TeeXX

» Firma - Foto etj - Te bera me Adob
Fri Jul 03, 2009 7:55 pm nga T-TeeXX

» Tem per te folur me webmasterin(Thhe KnitteR)
Thu Jul 02, 2009 10:45 am nga The Knitter

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Home on your social bookmarking website {FORUMURLINK}

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 38 më Wed Jun 15, 2011 2:40 am
Vendos Reklamen Tuaj
Vendos Reklamen Tuaj Ketu vetem 1€/Muaji
Kontakto : bl1nnnzz@msn.com
Gallery


erbLHosting
Doni qe te keni nje website :

Vizito :

http://erblhosting2.0lx.net
LoogTecH Logo


Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Shko poshtë

? Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga slayer-R prej Sun Jun 14, 2009 11:34 pm

Ketu mundeni me shkru cili eshte sporti juaj i preferuar

sporti jem i preferum eshte Futbolli edhe Tenisi
avatar
slayer-R
Writter
Writter

Male Numri i postimeve : 161
Age : 23
Vendodhja : en ForuM
Puna/Hobi : graffity - futboll
BANED Progres : 2%
Registration date : 11/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga The Knitter prej Sun Jun 14, 2009 11:58 pm

Futboolli edhe basketi
avatar
The Knitter
Administrator
Administrator

Male Numri i postimeve : 534
Age : 24
Vendodhja : Ku T`du
Puna/Hobi : Hacking Free Running & Graffiti Creator
BANED Progres : 0%
Registration date : 20/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://loogtech.wwooww.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga pimMi prej Mon Jun 15, 2009 6:46 pm

sporti im i preferum eshte Futbolli dhe basketbolli
avatar
pimMi
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 58
Age : 21
Vendodhja : ku t'du
Puna/Hobi : FuTbOlLi
BANED Progres : 3%
Registration date : 05/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga slayer-R prej Wed Jun 17, 2009 11:56 pm

paii futbolli dihet qi eshte sporti i preferum Smile
avatar
slayer-R
Writter
Writter

Male Numri i postimeve : 161
Age : 23
Vendodhja : en ForuM
Puna/Hobi : graffity - futboll
BANED Progres : 2%
Registration date : 11/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga pimMi prej Fri Jun 19, 2009 2:22 pm

e pra masi pe din pse po fol
avatar
pimMi
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 58
Age : 21
Vendodhja : ku t'du
Puna/Hobi : FuTbOlLi
BANED Progres : 3%
Registration date : 05/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga The Knitter prej Fri Jun 19, 2009 2:55 pm

slayer-R e ke cek njehr cili esht sporti yt i preferum mos e cek ka 100 her

__________________________________

LoogTecH FORUM
Visit : http://lojra-ks-welcome.tk
Visit : http://erblHosting2.0lx.net
Visit : http://freestyleks.co.nr


New Rules:
[+]Ndalohet Spam
[+]Ndalohet Perdorimi i fjaleve te ndyra
avatar
The Knitter
Administrator
Administrator

Male Numri i postimeve : 534
Age : 24
Vendodhja : Ku T`du
Puna/Hobi : Hacking Free Running & Graffiti Creator
BANED Progres : 0%
Registration date : 20/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://loogtech.wwooww.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga slayer-R prej Fri Jun 19, 2009 9:30 pm

Po une nuk e kom cek per veti po kum than se sporti ma i preferum eshte Futbolli
per krejt
avatar
slayer-R
Writter
Writter

Male Numri i postimeve : 161
Age : 23
Vendodhja : en ForuM
Puna/Hobi : graffity - futboll
BANED Progres : 2%
Registration date : 11/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga T-TeeXX prej Tue Jun 23, 2009 6:49 pm

Spoorti jem esht ii preferum Futbolli basketbolli karate
avatar
T-TeeXX
Writter
Writter

Male Numri i postimeve : 152
Age : 21
Vendodhja : N'Forum
Puna/Hobi : Ninja/Karate
BANED Progres : 2%
Registration date : 19/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga phAnt0m phr34k prej Thu Jun 25, 2009 12:43 pm

Sporteet e mia te preferume jan : Futbolli , Karate , Muay Thai , Nin Jitsu , Capoeira etj etj etj
avatar
phAnt0m phr34k
Co-Administrator
Co-Administrator

Male Numri i postimeve : 52
Age : 21
Vendodhja : Feeriizajj
Puna/Hobi : Fuutbooll & MuAyy Thaaiii
BANED Progres : 1%
Registration date : 05/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga T-TeeXX prej Thu Jul 02, 2009 8:39 am

Qfar sporti esht Muay thai bash po du me dit per qka esht
avatar
T-TeeXX
Writter
Writter

Male Numri i postimeve : 152
Age : 21
Vendodhja : N'Forum
Puna/Hobi : Ninja/Karate
BANED Progres : 2%
Registration date : 19/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga The Knitter prej Thu Jul 02, 2009 10:48 am

Me vjen keq po nuk kom pass koh per me perkthy bash mir :S:)

Muay Thai (Thai: มวยไทย, RTGS: Muai Thai, IPA: [muɛ̄j t ʰ ɑ̄j], lit. Thai Boxing) është një formë e rëndë luftarak neni praktikuar në pjesë të mëdha të botës, duke përfshirë Tajlandë dhe vende të tjera të Azisë Juglindore. Arti është i ngjashëm me të tjerët në Azinë Juglindore të tilla si: pradal serey në Kamboxhia, lethwei në Mianmar, tomoi në Malajzi, dhe Lao boks në Laosi. Muay Thai ka një histori të gjatë në Tailandë dhe është e kombëtar të vendit të sportit. Traditional Muay Thai praktikuar sot ndryshon në mënyrë të konsiderueshme nga të artit të lashtë muay boran dhe përdor goditje dhe punches në një rrjet me doreza të ngjashme me ato të përdorura në boks Perëndimor.

Muay Thai është referuar si "The Art e Tetë Limbs", si duart, shins, elbows, gjunjë dhe të gjitha janë përdorur gjerësisht në këtë art. Një practitioner e Muay Thai ( "nak muay") kështu ka aftësinë për të ekzekutuar goditjet duke përdorur tetë "pika e kontaktit", në krahasim me "dy pika" (fists) Perëndimor në boks dhe "katër pikë" (fists, feet) e përdorur kryesisht në sportin e orientuar drejt formave të artit luftarak.

----------------------------------

Muay Thai (Thai: มวยไทย, RTGS: Muai Thai, IPA: [muɛ̄j tʰɑ̄j], lit. Thai Boxing) is a form of hard martial art practiced in large parts of the world, including Thailand and other Southeast Asian countries. The art is similar to others in Southeast Asia such as: pradal serey in Cambodia, lethwei in Myanmar, tomoi in Malaysia, and Lao boxing in Laos. Muay Thai has a long history in Thailand and is the country's national sport. Traditional Muay Thai practiced today varies significantly from the ancient art muay boran and uses kicks and punches in a ring with gloves similar to those used in Western boxing.

Muay Thai is referred to as "The Art of Eight Limbs", as the hands, shins, elbows, and knees are all used extensively in this art. A practitioner of Muay Thai ("nak muay") thus has the ability to execute strikes using eight "points of contact," as opposed to "two points" (fists) in Western boxing and "four points" (fists, feet) used in the primarily sport-oriented forms of martial arts.

__________________________________

LoogTecH FORUM
Visit : http://lojra-ks-welcome.tk
Visit : http://erblHosting2.0lx.net
Visit : http://freestyleks.co.nr


New Rules:
[+]Ndalohet Spam
[+]Ndalohet Perdorimi i fjaleve te ndyra
avatar
The Knitter
Administrator
Administrator

Male Numri i postimeve : 534
Age : 24
Vendodhja : Ku T`du
Puna/Hobi : Hacking Free Running & Graffiti Creator
BANED Progres : 0%
Registration date : 20/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://loogtech.wwooww.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga phAnt0m phr34k prej Fri Jul 03, 2009 10:00 am

oo Muay Thai eshht si karate a pe kupton ma shkurt po foli see The Knniter

__________________________________

LoogTecH FORUM


============================
= phAnt0m phr34k =
============================
avatar
phAnt0m phr34k
Co-Administrator
Co-Administrator

Male Numri i postimeve : 52
Age : 21
Vendodhja : Feeriizajj
Puna/Hobi : Fuutbooll & MuAyy Thaaiii
BANED Progres : 1%
Registration date : 05/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga T-TeeXX prej Fri Jul 03, 2009 8:10 pm

Ahha tash ee kuptova
avatar
T-TeeXX
Writter
Writter

Male Numri i postimeve : 152
Age : 21
Vendodhja : N'Forum
Puna/Hobi : Ninja/Karate
BANED Progres : 2%
Registration date : 19/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

? Re: Cili eshte sporti i juaj i preferuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi