Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Wed Nov 14, 2018 3:30 am

Duke parë profilin :: The Knitter

Gjithcka mbi The Knitter

Male
 
Numri i postimeve :
534
 
Birthday :
14/11/1994
 
Age :
24
 
Vendodhja :
Ku T`du
 
Puna/Hobi :
Hacking Free Running & Graffiti Creator
 
BANED Progres :
0%
 
Kush ju tregoj per faqen ton :
E kom QeL WeeT :D
 
Registration date :
20/11/2008
 
The Knitter
avatar

Rank: Administrator
Administrator
The Knitter friends