Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Thu Jan 17, 2019 3:22 am

Duke parë profilin :: pimMi

Gjithcka mbi pimMi

Male
 
Numri i postimeve :
58
 
Birthday :
13/08/1997
 
Age :
21
 
Vendodhja :
ku t'du
 
Puna/Hobi :
FuTbOlLi
 
BANED Progres :
3%
 
Registration date :
05/01/2009
 
pimMi
avatar

Rank: Moderator
Moderator
pimMi friends