Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Thu Jan 17, 2019 3:13 am

Duke parë profilin :: kristimcs

Gjithcka mbi kristimcs

Male
 
Numri i postimeve :
5
 
Birthday :
16/03/1995
 
Age :
23
 
Vendodhja :
MC Planet
 
Puna/Hobi :
Student
 
BANED Progres :
2%
 
Registration date :
08/06/2009
 
kristimcs
avatar

Rank: Member
Member
kristimcs friends
 
kristimcs has no friends yet