Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Wed Nov 14, 2018 4:02 am

Duke parë profilin :: slayer-R

Gjithcka mbi slayer-R

Male
 
Numri i postimeve :
161
 
Birthday :
24/10/1995
 
Age :
23
 
Vendodhja :
en ForuM
 
Puna/Hobi :
graffity - futboll
 
BANED Progres :
2%
 
Registration date :
11/06/2009
 
slayer-R
avatar

Rank: Writter
Writter
slayer-R friends
 
slayer-R has no friends yet