Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Wed Nov 14, 2018 4:17 am

Duke parë profilin :: aldo11

Gjithcka mbi aldo11

Male
 
Numri i postimeve :
1
 
Birthday :
24/06/1995
 
Age :
23
 
Vendodhja :
24061995
 
Puna/Hobi :
Durres
 
BANED Progres :
1%
 
Registration date :
20/06/2009
 
aldo11
avatar

Rank: Member
Member
aldo11 friends
 
aldo11 has no friends yet