Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Tue Sep 18, 2018 8:50 pm

Duke parë profilin :: niXonn[#]

Gjithcka mbi niXonn[#]

Male
 
Numri i postimeve :
3
 
Birthday :
14/12/1995
 
Age :
22
 
Vendodhja :
fr
 
Puna/Hobi :
Haaaacckk myy hobbi!
 
BANED Progres :
4%
 
Registration date :
11/06/2009
 
niXonn[#]


Rank: Member
Member
niXonn[#] friends
 
niXonn[#] has no friends yet