Vizitor/Antart i dashur ju duhet te Indentifikoheni/Rigjistroheni per te pas leje ne te gjitha faqet e forumit , ne qoft se ju nuk Indentifikoheni apo Rigjistroheni ju nuk do te keni leje per ti hapur ato do tju hapen vetem disa nga faqet dhe nuk mund te postoni.

Nese nuk je rigjistruar Regjistrohu

LoogTecH Staff

Ora është Wed Nov 14, 2018 4:09 am

Duke parë profilin :: T-TeeXX

Gjithcka mbi T-TeeXX

Male
 
Numri i postimeve :
152
 
Birthday :
25/06/1997
 
Age :
21
 
Vendodhja :
N'Forum
 
Puna/Hobi :
Ninja/Karate
 
BANED Progres :
2%
 
Kush ju tregoj per faqen ton :
The Knitter
 
Registration date :
19/06/2009
 
T-TeeXX
avatar

Rank: Writter
Writter
T-TeeXX friends
 
T-TeeXX has no friends yet